Prace budowlano-wysokościowe

Udzielamy wsparcia wszystkim, którzy poszukują pomocy w remontach i pracach budowlanych na wysokościach. My posiadamy odpowiednie uprawnienia, a także sprzęt i umiejętności, pozwalające na wykonanie czynności bezpiecznie oraz skutecznie. Wykonujemy prace, które metodami konwencjonalnymi są trudne do przeprowadzenia, a niekiedy nawet nierealne. W takiej sytuacji konieczne jest zwrócenie się do ekspertów, specjalistów od realizacji usług alpinistycznych. Mogą dotrzeć w miejsca, w których tradycyjne rusztowania są mało opłacalne, a podnośniki nie dają rady.

Co wchodzi w skład prac budowlano-wysokościowych?

Wykonujemy prace budowlano-wysokościowe takie jak: zbijanie i zabezpieczanie tynków, odtwarzanie gzymsów, murowanie, naprawa ubytków na elewacji, malowanie elewacji (także usuwanie graffiti). Ponadto możemy przeprowadzić uszczelnienia połączeń płyt w budownictwie wielkopłytowym, a w szczególnych przypadkach docieplimy fragmenty elewacji w trudno dostępnych miejscach. Wykonujemy również remonty balkonów, głównie w nietypowych sytuacjach, np. gdy ograniczony jest dostęp przy wykorzystaniu rusztowania.

Przebieg prac budowlano-wysokościowych

Pierwszym krokiem jest przyjęcie zgłoszenia. W tym celu wystarczy się z nami skontaktować, dzięki temu możemy poznać oczekiwania naszych Klientów i zapoznać się pracami, które powinny zostać przeprowadzone na wysokości. Po zapoznaniu się z tematem stawiamy się na miejscu w celu przeprowadzenia oględzin. Wówczas możemy ocenić jaki sprzęt będzie nam potrzebny oraz czy realizacja zlecenia jest możliwa. Jeżeli zdecydujemy się podjąć zlecenia, to przedstawiamy naszym Klientom sposób pracy i optymalne techniki działania. Przedstawiamy przy tym wstępną wycenę. Po akceptacji naszej propozycji i kosztorysu przystępujemy do właściwych prac. Zawsze ustalamy dogodne terminy dla naszych Klientów.

Realizujemy prace budowlano-wysokościowe tak, aby nie wstrzymywać produkcji bądź przerywać innych czynności eksploatacyjnych obiektów. Dbamy również o terminowe wykonanie każdego zlecenia.