Montaż folii reklamowych i UV

Wiele budynków biurowych boryka się z problemem zbyt dużego natężenia światła słonecznego wpadającego do wnętrza. Jest to spowodowane ich układem konstrukcyjnym i znaczną ilością przeszkleń, szczególnie od strony południowej. Istnieje jednak nowoczesne rozwiązanie – specjalne folie UV, które zmniejszą, a czasem nawet kompletnie zniwelują negatywne skutki takiego rodzaju budownictwa. Ich montaż nie jest jednak prosty i wymaga profesjonalnego podejścia oraz specjalnych pozwoleń, co sprawia, że powinny wykonywać go jedynie profesjonalne firmy o dużym doświadczeniu.

Instalacja specjalnych materiałów ochronnych

Montaż folii UV lub reklamowych to usługa, na którą decyduje się coraz więcej właścicieli budynków. Aby wykonać ją zgodnie z prawnymi wymogami należy posiadać odpowiednie doświadczenie. Nasza firma zajmuje się tym od lat, dzięki czemu możemy zaoferować usługę zakładania specjalnej warstwy przeciwsłonecznej nawet w najbardziej wymagających i trudnodostępnych miejscach.

Gdzie najlepiej zamontować folie UV?

Folie przeciwsłoneczne, dekoracyjne, reklamowe oraz UV przyczyniają się do poprawy warunków we wnętrzu budynków, zwiększając przy tym często także ich walory estetyczne spoza nich. Montaż tych ostatnich proponujemy jednak przeprowadzić od zewnątrz, gdyż jest to jedyny sposób, by całkowicie ochronić szyby. Stosowanie ich pozwala znacznie obniżyć nagrzewanie się pomieszczenia, dzięki czemu zmniejszają się koszty jego klimatyzacji i poprawia się komfort użytkowania. Instalowane czasem reklamy również mogą niekiedy posiadać taką właściwość, blokując promienie słoneczne zanim dostaną się do wnętrza.

Nowoczesne możliwości reklamy

Nasza oferta skierowana jest do każdej osoby i spółki, chcącej zamontować specjalne folie UV, reklamowe, dekoracyjne i inne. Chętnie współpracujemy z architektami i projektantami, aby zapewnić nie tylko najwyższą estetykę, ale także świetną jakość ochrony okna i wnętrza.

Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez naszą firmę prac oraz kontaktu. Chętnie odpowiemy Państwu na wszelkie pytania związane z naszą działalnością i zarezerwujemy termin wykonania poszczególnych usług.