Montaż reklam

Nasze usługi alpinistyczne mogą być wykorzystane w branży reklamowej. Oferujemy instalację bilbordów na specjalnych tablicach wyznaczonych do tego celu. Duży format z pewnością przyciąga uwagę osób przechodzących lub przejeżdżających w pobliżu bilbordu i dlatego właśnie warto zainwestować w taki rodzaj reklamy. Jednak montaż reklamy wymaga skorzystania z pomocy ekspertów, ponieważ: po pierwsze – instalacja na wysokości wymaga użycia sprzętu alpinistycznego; po drugie – montaż reklam na elewacji wiąże się z koniecznością wykazania się odpowiednimi umiejętnościami.

Jakie usługi wykonujemy?

Proponujemy montaż reklam i siatek reklamowych oraz innego rodzaju elementów na budynkach. Jesteśmy też otwarci na przygotowywanie oraz instalowanie konstrukcji pod bilbordy. Ponadto możemy zaoferować montowanie elementów elewacji bądź wymianę komponentów uszkodzonych, a także instalowanie kotew i kotew chemicznych. Możemy też podjąć się zamocowania m.in. płyt elewacyjnych, drabin ewakuacyjnych, instalacji odgromowych, ław kominiarskich, śniegołazów, anten, nadajników.
Przeprowadzamy również usługi demontażu.

Co oferujemy w ramach usługi?

W pierwszej kolejności przeprowadzamy oględziny oraz pomiary, co pozwala nam przygotować się do właściwych prac. Na tym etapie podejmujemy decyzję jaki rodzaj sprzętu będzie konieczny do wykonania usługi, m.in. czy będzie potrzebny sprzęt alpinistyczny. Wykorzystując dostęp linowy możemy świadczyć usługi montażowe w miejscach, gdzie dostęp jest niemożliwy przy wykorzystaniu np. rusztowań. Po dokonaniu oględzin możemy ocenić jaki będzie koszt wykonania zlecenia – o czym informujemy naszych Klientów. Po zaakceptowaniu kosztorysu przystępujemy do właściwych prac wysokościowych. Podczas realizacji zlecenia dbamy, aby w jak najmniejszym stopniu ingerować w zwykłą eksploatację obiektów.

Proponujemy naszym Klientom optymalne rozwiązania – zarówno w zakresie technicznym, jak i finansowym. Jeśli poszukujecie specjalistów, którzy podejmą się nietypowych wyzwań skontaktujcie się z nami, postaramy się dostosować do Waszych niestandardowych zleceń.