Montaż kolców przeciw ptakom tzw antyptak

Elewacja jest wizytówką domu, dlatego też jego właściciele czy zarządcy chcą dbać stan techniczny poszczególnych elementów. Zagrożeniem dla estetycznego wyglądu budynku mogą być ptaki, które lubią przesiadywać na parapetach czy gzymsach. Ich długotrwałe korzystanie z tej powierzchni, a także zostawiane odchody nie wpływają dobrze na cechy wizualne obiektu, a także obniżają ich trwałość.

Skuteczne sposoby

Metodą poradzenia sobie z tym problemem jest montaż kolców przeciw ptakom. System, który oferujemy, jest nie tylko skuteczny, ale także bardzo wytrzymały na długotrwałe działanie czynników atmosferycznych o różnych porach roku. Służy temu wykorzystanie poliwęglanu do stworzenia podstawy, ale także stali kwasoodpornej do wykonania drutu sprężystego, który jest elementem bezpośrednio odstraszającym ptaki.

Przeprowadzane działania przez naszą firmę charakteryzuje kompleksowe przygotowanie, którego efektem jest wybór najlepszego miejsca do montażu. Jednocześnie użytkowany system nie wyrządza żadnej szkody zwierzętom, co potwierdzane jest certyfikatami.