Misja i wartości

Wieżowce, bloki i wysokie centra handlowe stały się nieodzownym elementem miejskiego krajobrazu. Wiele metrów nad ziemią mieszczą się biura korporacji i przedsiębiorstw, sklepy, mieszkania, apartamenty czy różnego rodzaju punkty usługowe. Celem naszej działalności jest dopilnowanie, by właściciele tych obiektów oraz przebywające w nich osoby zawsze mogły cieszyć się czystością, komfortem i bezpieczeństwem.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Naszą misją jest czerpanie satysfakcji z pracy, to z kolei możemy osiągnąć wywołując zadowolenie i uśmiech na twarzy klientów. To właśnie w trosce o ich wygodę wykonujemy kompleksowe usługi alpinistyczne na terenie Warszawy i okolic.

Przeprowadzamy różnego rodzaju prace na wysokościach – począwszy od konserwacji elewacji, mycia i czyszczenia okien, usuwania graffiti i zabrudzeń powstałych w wyniku czynników atmosferycznych, przez montaż reklam i konstrukcji pod reklamy, tynkowanie i murowanie budynków, kończąc na konserwacji rynien, pracach dekarskich, malarskich i zimowych oraz montowaniu oświetlenia.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że tak szeroki zakres usług wymaga nie tylko zespołu doświadczonych pracowników, ale również specjalistycznego sprzętu. Zgodnie z zasadą „bezpieczeństwo przede wszystkim” („safety first”), w naszej pracy zawsze największą wagę przykładamy do bezpieczeństwa, zarówno naszych pracowników, jak i klientów. Dbamy o to, by być na bieżąco z nowościami na rynku zabezpieczeń, dzięki czemu zawsze mamy do dyspozycji sprawdzony, nowoczesny sprzęt.

Zadowolenie i satysfakcja

W naszej pracy przywiązujemy dużą wagę do tego, by nasze metody były nie tylko skuteczne, ale również by nie oddziaływały niekorzystnie na ludzi i środowisko. Przy czyszczeniu okien i elewacji oraz odgrzybianiu stosujemy różne techniki, np. mycie myjką ciśnieniową czy czyszczenie chemiczne. Zawsze korzystamy jednak ze środków chemicznych i preparatów uznanych i sprawdzonych producentów. Dzięki temu klienci mają pewność, że nasze metody są bezpieczne nie tylko dla nich, ale również dla czyszczonej powierzchni.

Jak wspomnieliśmy, zadowolenie klientów nadaje sens naszej pracy. To dlatego na każdym etapie współpracy – niezależnie, czy dotyczy to klienta indywidualnego czy biznesowego – pozostajemy w stałym kontakcie ze zleceniodawcą. Zawsze staramy się pomóc klientowi w podjęciu najlepszej decyzji oraz służymy mu profesjonalnym doradztwem, tak, by był on w stu procentach usatysfakcjonowany efektami naszej pracy.