Historia firmy

Firma TFA działa na rynku od 2011 roku i powstała na bazie doświadczeń oraz wiedzy, którą zdobywałem przedtem pracując przez wiele lat w innych przedsiębiorstwach. Umiejętności praktyczne oraz wiedzę jakie zdobyłem chciałem wykorzystać do uruchomienia własnego biznesu, ponieważ od zawsze moim celem życiowym była praca „na własną rękę”. Wiedziałem, że dzięki temu będę mógł kreować przyszłość mojej firmy zgodnie z moją wizją oraz dbając o jak najwyższy standard pracy.

Początki firmy

Zawsze chciałem czerpać satysfakcję z wykonywanej pracy. Właśnie dlatego postanowiłem założyć własną działalność gospodarczą, która pozwoli mi działać zgodnie z najwyższymi standardami. Wieloletnia praca w innych przedsiębiorstwach pozwoliła mi przyjrzeć się branży od środka i zadecydować o tym jak ma działać moje przedsiębiorstwo. Dzięki temu udało mi się stworzyć firmę o szerokiej i zróżnicowanej ofercie, wychodzącą naprzeciw oczekiwaniom współczesnego rynku i potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Dotychczasowa działalność

Firma świadczy usługi alpinistyczne w bardzo rozbudowanym zakresie. Obejmują między innymi konserwację elewacji i rynien, montaż reklam, zabezpieczeń przeciw ptakom, oświetlenia, prace dekarskie i blacharskie, zimowe, malarskie. Do tej pory realizowaliśmy wiele prac w tym zakresie, a nawet podejmowaliśmy się dodatkowych prac spoza branży wysokościowych, jeżeli była taka potrzeba, pragnąc zapewnić kompleksowy charakter oferty. Współpracujemy z wieloma administracjami, wspólnotami, spółdzielniami, firmami oraz klientami indywidualnymi, jak: Altiplano, BKF, Arkadia, Dantex, Img Monitoring, PatronDOM.

Teraźniejszość i przyszłość

Jesteśmy otwarci na współpracę w wielu obszarach, gdzie konieczne jest zastosowanie technik alpinistycznych dla osiągnięcia konkretnych efektów bądź dla przeprowadzenia określonych prac. Moim celem jest dalszy rozwój firmy, aby zagwarantować jak największej liczbie Klientów usługi na wysokim poziomie. Rozwijamy się w kierunku, który zapewni jeszcze lepsze dopasowanie naszej oferty do potrzeb rynku oraz różnych oczekiwań Klientów z wielu branż.

W przyszłości nadal chcę czerpać z wykonywanej pracy satysfakcję, tak jak dzieje się to od początku założenia firmy TFA. Jednocześnie liczę, że standard wykonywanych prac zawsze zapewni satysfakcję Klientom.