Jak pracujemy

Nasza praca zazwyczaj wiąże się z wykorzystaniem tak zwanych technik linowych, które potocznie nazywane są alpinistycznymi. Montaż reklam, konserwacja elewacji i rynien, prace budowlane, dekarskie i blacharskie, malowanie elewacji i kominów, odśnieżanie dachów czy montaż oświetlenia – jako firma oferująca tak rozbudowane usługi z zakresu prac na wysokościach musimy być pewni nie tylko kompetencji naszych pracowników, ale również jakości wykorzystywanego przez nas sprzętu.

Bezpieczeństwo, profesjonalizm i rozwój

Wykonywane przez nas czynności zawsze odbywają się w zgodzie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa. Stosujemy standardy IRATA (Industrial Rope Access Trade Association), czyli Międzynarodowego Branżowego Stowarzyszenia Przemysłowego Dostępu Linowego oraz OTDL – Organizacji Techników Dostępu Linowego. Często podejmujemy się nietypowych, trudnych technicznie zleceń (takich jak na przykład prace w dużym zapyleniu lub w ciasnych powierzchniach) – stosowanie się do wymienionych wyżej standardów jest więc niezbędne do zapewnienia bezpiecznych i komfortowych warunków pracy.

Wszyscy nasi pracownicy regularnie poddawani są badaniom i uczestniczą w szkoleniach, które gwarantują stałe podnoszenie ich umiejętności. Niezależnie od rodzaju wykonywanych prac, zawsze zapewniamy pracownikom nadzór, który dostosowany jest zarówno do ich umiejętności, jak również do rodzaju wykonywanej pracy i warunków atmosferycznych.

Profesjonalny, specjalistyczny sprzęt

W celu zapewnienia bezpieczeństwa wykonującemu pracę zespołowi, każda z zatrudnionych przez nas osób jest zaznajomiona z zasadami pierwszej pomocy. W razie potrzeby na miejscu prac zawsze do dyspozycji mamy profesjonalny sprzęt ratowniczy.

Przy wykonywaniu prac alpinistycznych wykorzystujemy wyłącznie atestowany sprzęt, który regularnie sprawdzany jest pod kątem sprawności. Dbamy również o to, by nasi specjaliści wykonując prace na wysokościach, nieustannie byli w kontakcie głosowo-wzrokowym z innymi pracownikami.

Podczas mycia okien, montażu reklam czy czyszczenia elewacji korzystamy z różnych technik i metod – zawsze dbamy jednak o to, by używane przez nas środki chemiczne i specjalistyczne preparaty były w stu procentach bezpieczne zarówno dla ludzi i środowiska, jak również dla czyszczonych powierzchni.