O firmie

Przedsiębiorstwo TFA działa na rynku od 2011 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza wspierana przez zaufane osoby i firmy z branży. W trakcie wszystkich lat aktywności firma z powodzeniem wykonała wiele zleceń z zakresu usług alpinistycznych, ale też podejmowaliśmy się prac spoza branży wysokościowej, jeżeli zachodziła taka konieczność dla zagwarantowania kompleksowego charakteru świadczeń. Współpracujemy z klientami z całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy i okolic.

Oferta TFA

Filar naszej oferty stanowią usługi alpinistyczne, realizowane z wykorzystaniem tzw. dostępu linowego. Oznacza to, że możemy wykonać prace tam, gdzie tradycyjne metody – z podnośnika lub z rusztowania – zawodzą, ponieważ są niemożliwe do wykonania lub zbyt kosztowne. W ramach naszej oferty proponujemy konserwację elewacji i rynien, montaż reklam, oświetlenia i zabezpieczeń przeciw ptakom, prace budowlano-wysokościowe, zimowe, malarskie oraz dekarskie i blacharskie. Jesteśmy otwarci także na realizację zleceń nietypowych, wykraczających poza usługi alpinistyczne jak: uszczelnianie okien, piaskowanie elewacji, czy odkurzanie konstrukcji bądź sufitów.

Realizacja usług

Do wykonania prac – w szczególności na wysokościach – wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, co gwarantuje z jednej strony – bezpieczeństwo, zaś z drugiej strony – pozwala dokładnie i sprawnie wykonać powierzone nam zadania. Przy usługach alpinistycznych stosujemy sprzęt atestowany, który jest zawsze kontrolowany pod kątem sprawności. Korzystamy przy tym z różnych technik i metod, mając na względzie możliwości i warunki techniczne, jak też czynniki finansowe.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Pomagamy utrzymać w czystości i dobrym stanie technicznym budynki mieszkalne, biurowce, centra handlowe. Pracujemy wiele metrów nad ziemią wykonując czynności, które zagwarantują efektowny wygląd elewacji, a także zapewnią utrzymanie jej w dobrym stanie technicznym. Do realizacji każdej usługi podchodzimy indywidualnie w kwestiach finansowych oraz metodycznych.