Montaż oświetlenia

Podejmujemy się montowania oświetlenia na obiektach przemysłowych, mieszkalnych, biurowych oraz na innych obiektach i konstrukcjach w przestrzeni miejskiej i nie tylko. Przeprowadzamy prace w oparciu o specjalistyczny sprzęt oraz zdobytą, podczas wielu lat praktykę. Instalujemy oświetlenie okazjonalne i stałe zgodnie z życzeniem Klienta, a jednocześnie działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego. Zależy nam na zmontowaniu lamp w taki sposób, aby zagwarantować odpowiednie oświetlenie terenu.

Czego dotyczy nasza usługa?

Montaż oświetlenia obejmuje zamocowanie opraw oświetleniowych we wskazanych w zleceniu miejscach. Zalecamy przy tym konsultację ze specjalistami, którzy pomogą w doborze odpowiednich lamp oraz doradzą w jakich punktach je zamocować. Możemy wykonać montaż oświetlenia na słupach, na budynkach, na ogrodzeniach, a także na innego rodzaju konstrukcjach – np. w ogrodach, w parkach, na ulicy. Ponadto możemy zamontować oświetlenie okazjonalne – z tej oferty korzystają bardzo często zarządcy budynków galerii handlowych, jednostki administracyjne w miastach oraz inne podmioty, które poszukują wykonawcy do zamocowania oświetlenia bożonarodzeniowego. Możemy zainstalować także iluminacje związane z obchodami innych uroczystości.

Realizacja usługi

Pierwszym krokiem przy instalowaniu oświetlania jest zgłoszenie się do nas i poinformowanie o jaki rodzaj montażu oświetlenia chodzi. Przed każdym zleceniem wykonujemy oględziny. Wizja lokalna pozwala na ustalić warunki, w jakich będziemy dokonywać montażu. Na tej podstawie możemy ocenić ewentualne przeszkody oraz znaleźć rozwiązania na ich pokonanie. Ponadto ustalamy jakich technik i metod użyć. Dobieramy także odpowiedni sprzęt, który pozwoli nam zrealizować powierzone zadanie szybko oraz bezpiecznie. Przed montażem zapoznajemy się także z oprawami, aby przed właściwą instalacją zorientować się w sposobie mocowania. Unikamy w ten sposób ewentualnych nieporozumień i niejasności, gdy znajdujemy się na wysokości. Ostatnim etapem naszych prac jest właściwe zamontowanie – dbamy przy tym o zapewnienie solidnego i trwałego przymocowania.