Prace malarskie

OfertaPrace malarskie

Przy dużych wysokościach z pozoru zwykłe prace stają się prawdziwym wyzwaniem. Dlatego malowanie kilkukondygnacyjnego bloku czy obiektu przemysłowego wymaga zastosowania odpowiednich technik oraz specjalistycznego sprzętu. Na szczęście możecie zgłosić się do nas – w TFA posiadamy atestowany sprzęt, a w branży usług alpinistycznych pracujemy od długiego czasu. Dlatego możecie powierzyć nam malowanie różnego rodzaju powierzchni, gdzie konieczne jest zastosowanie dostępu linowego. Jeżeli zachodzi taka konieczność możemy też wykorzystać podnośnik.

Eksperci od malowania na wysokościach

Jesteśmy specjalistami, którzy dysponują wiedzą, doświadczeniem oraz narzędziami do przeprowadzenia prac malarskich na wysokości z najwyższą starannością. Stosujemy specjalne ławki, a także wykorzystujemy niezbędne rozwiązania asekuracyjne.

Wykonujemy malowanie kominów, elewacji, dachów, masztów, silosów, słupów energetycznych oraz innego rodzaju konstrukcji. Wykorzystujemy do prac farbę odpowiadającą parametrami i właściwościami potrzebom powierzchni – inną bowiem farbę wykorzystujemy na dach ocynkowany, a odmienną do pokrycia dachu wykonane z wykorzystaniem papy termozgrzewalnej. Stosujemy w miarę potrzeb specjalne produkty przewidziane do różnych typów podłoży. Możemy zaoferować także malowanie przeciwogniowe, wykorzystując do stworzenia ochronnej powłoki farbę o odpowiednim składzie.

Konsultujemy z Klientami dobór kolorystyki, aby efekty naszych prac jak najlepiej odpowiadały ich oczekiwaniom i potrzebom. Troszczymy się o staranne i dokładne wykończenie, nie pomijając szczegółów koniecznych do pokrycia farbą. Dzięki temu też konstrukcje dłużej zachowują estetyczny wygląd, ponieważ w pełni zabezpieczona powierzchnia nie posiada słabszych miejsc, w których mogłyby zacząć rozmnażać się pleśnie bądź pojawić się rdza.

Naszym Klientom możemy zapewnić gwarancję na nasze prace od 2 do 5 lat, przy czym długość jest zawsze uzależniona od kilku czynników, wobec czego data gwarancji ustalana jest za każdym razem indywidualnie.